Vyberte stránku

Čím se řídíme při práci

Protože je hlavní činností naší společnosti vysoce specializovaná oblast inženýrských staveb, zakládáme si především na vysoké odbornosti celého našeho týmu. Náš obor je velmi dynamický a i za posledních pár let od doby, kdy firma Avesbau vznikla, se mnohé změnilo. V naší společnosti se snažíme držet s vývojem našeho oboru krok, aktivně vyhledávat nové technologie i trendy v oblasti, přitom ale zachovávat vysokou kvalitu našich služeb.

Nezáleží na tom, jestli pro svým klientům dodáváme kompletní dopravní stavby, demoliční práce nebo terénní úpravy: s pomocí kvalitní techniky, kterou máme k dispozici, a profesionálním týmem zaměstnanců, dokážeme odvést i ty nejnáročnější a nejrozsáhlejší zakázky na vysoké úrovni. Zásadní pro nás přitom je, abychom při tom pečlivě dodržovali termíny, dbali na individuální požadavky klienta a dbali na bezpečnost práce i na šetrnost k životnímu prostředí.

Máme za to, že i díky tomu nás dlouhodobě vyhledávají klienti po celé České republice a v mnoha případech se k nám dokonce opakovaně vrací. Budeme rádi, když naše služby kdykoli vyzkoušíte i Vy. Věříme, že s nimi budete spokojeni!