Vyberte stránku

Zkušenosti ve stavebnictví

Společnost Avesbau vznikla už v roce 2007. Své klienty si hledáme nejen v Brně, ale i po celém zbytku České republiky, a nepřestává nás těšit jejich zájem. Od počátku se soustředíme na oblast inženýrských staveb a za sebou už máme desítky rozsáhlých zakázek pro veřejné instituce, firmy i jednotlivé soukromé klienty.

Chceme pro své zákazníky představovat spolehlivého partnera a dlouhodobě jim nabízet profesionální, individuální přístup, který vyhoví všem jejich potřebám. Dělá nám radost, že si zákazníci našich služeb cení, a každý den pracujeme na tom, abychom jejich důvěru neztratili. Ať už právě pracujeme na dopravních nebo vodohospodářských stavbách, pokládáme inženýrské sítě nebo bouráme stavební objekty, dáváme si záležet na tom, abychom výsledek odevzdali v domluveném termínu, ve špičkové kvalitě, s ohledem na životní prostředí a respektem k profesním a bezpečnostním standardům.

Ve všech oblastech naší činnosti se nepřestáváme vyvíjet a aktivně hledat nové technologie. Budeme rádi, pokud některou z našich služeb vyzkoušíte i Vy a připojíte se k desítkám našich spokojených klientů. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!